Kalite

Kalite

Günümüz teknolojisinde ilerledikçe artarak büyüyen rekabetcilik ve erişilen kalite seviyesi tercih edilebilirliğinin en önemli unsurlarından biri olarak ortaya çıkmaktadır. Yan sanayi ve ana sanayi olarak müşteriden oluşabilen tedarik zincirinde tüm seviyeler kabul edilebilir. Kaliteli mal seviyesi ve üretim olması müşteri tatminkarlığını getirecektir.
 
Sürekli gelişmekde olan ve kaliteyi ortaya koymak, korumak, ilerletmek müşteri isteklerini ekonomik bir düzeyde karşılamak üreticilerinde vazgeçilmez sorumluluğu şekline gelmiştir.Yiğitler Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Sayın değerli müşterilerin isteklerini karşılamak niyeti ile ürün kalitesini geliştirmeyi, kaliteli bir şekilde, hatasız, eksiksiz olarak ulaştırmayı koşulsuz müşteri memnuniyetini en iyi derecede sağlamayı hedef bilmiştir.
 
Hata ayıklama ve analizi teknik olarak gerekse teorisel yaklaşarak tekniği bilinçli bir şekilde uygulayıp hatasız öğretimi sağlamaktadır. Yiğitler Makine kalite kontrol yönetimi geliştirmekte ve gün geçtikçe büyük bir heyecan ile kendini güncellemektedir.
 
Ürünlerde verimli kaliteyi en üst seviyeye çıkararak en uygun maliyet ile piyasaya kaliteli bir şekilde ürün tedarik etmektedir.
 
Yiğitler Makine çalışanlarına büyük değerler vermektedir. Personele önceliği tanımaktadır. Kaliteli ve etkileşimli hizmet için personelin takıldığı noktada gelişmesini sağlayıcı eğitimleri sağlamaktadır. Yiğitler Makine, kalitenin günümüzde her şeyin önünde olduğunu bilmekte ve bu bilinçle hareket etmektedir. Üretimin her aşamasında gereken özeni göstermekte, bu konuda ki teknik donanımlarıyla ürünlerinde “sıfır hatayı” üretim biçimi olarak benimsemektedir.